Stožáry veřejného osvětlení

Kompletní sortiment typizovaných stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení.

Stožáry jsou zhotoveny z ocelových trubek. V úrovni terénu jsou opatřeny protikorozní manžetou. Jsou kompletně připraveny pro montáž elektroinstalace a uzemnění. V bezpaticovém provedení mají uzamykatelná dvířka s okapem a oválnou díru pro přívod kabelu v obou protilehlých stěnách spodní trubky. Dodávají se v povrchové úpravě základovým nátěrem a metalizací, do celkové délky 7 m žárovým pozinkováním(větší délky po dohodě) a v následujících provedeních :

Certifikáty a oprávnění

Na sortiment stožárů a výložníků vlastníme ES CERTIFIKÁT SHODY č. 1017 – CPR –13.362.964 který byl vydán společností TÜV SÜD Czech s.r.o., jako notifikovanou osobou.

V rámci kompletních služeb zákazníkům nabízíme svítidla Dingo vyráběných firmou Ing. L.Vyrtych, výbojky a příslušenství, včetně různých druhů stožárových svorkovnic. Pro kompletaci paticových stožárů je k dispozici i nabídka laminátových patic v různém barevném provedení a široké rozměrové řadě.

Z podnětu investorů veřejného osvětlení, t.j. měst a obcí, je firma od r.1998 nositelem živnostenského listu na provádění montáží, oprav, údržby a revizí vyhrazených elektrických zařízení s napětím do 1000 V v objektech třídy A. K tomuto živnostenskému listu udělil Institut technické inspekce Praha, organizace státního technického dozoru, Oprávnění s evidenčním číslem 1273/2/98/EZ-V,M,O,R-E2/A.

Firma v tomto oboru již realizovala komplexní výměnu veřejného osvětlení ve řadě obcí ( reference od těchto zákazníků výrobce doloží ). Dodávky mohou zahrnovat veškeré montážní práce, zhotovení rozvaděčů, regulaci a měření i revizní zprávy.

Stožár veřejného osvětlení se solárním panelem

Stožáry veřejného osvětlení na dálničním odpočívadle