Zámečnické práce

Kovový nábytek

Křesla, lavičky, stoly, židle, stoličky, lehátka, houpačky vhodné pro zahrady, sportoviště, zahradní restaurace, hotelové terasy, okolí bazénů, čekárny lékařských ordinací, hlediště letních divadel apod. 

Stavebnicové regály, prodejní pulty, aranžérské panely, převlékací kabiny, poutače, závěsné prvky použitelné pro vybavení obchodů, čerpacích stanic, výstavních stánků apod.

Postele, noční stolky, vozíky na prádlo, koše na prádlo, otočné nástěnné věšáky pro šatny jako vybavení pro hotely, prádelny, šatny kongresových center, divadel, tělocvičen apod.

Výrobky pro firemní prezentaci zboží ( vozíky na vystavení sortimentu olejů na čerpacích stanicích, stojany na prodej čokolád, regály na vystavení dezinfekčních prostředků, stojany na reklamní mapy k čerpacím stanicím, věšáky na prezentaci a prodej montážních klíčů, rošty do prodejních stojanů, stojany na vystavení dveří apod. )

Stojany na jízdní kola pro exteriéry s povrchovou úpravou žárovým pozinkováním.

Koupelnová madla a madla pro bezbariérová WC

V dokonalé povrchové úpravě práškově naneseným a tepelněvytvrzeným polyesterovým emailem. Surová  madla  jsoupřed konečnou povrchovou úpravou elektrolyticky pozinkována, což zajišťuje výbornou odolnost proti korozi.

Na výrobky je vydáno stavební technické osvědčení č. 30 – 040 632 TZÚS Praha s.p. Pobočka 0300 – Plzeň.

Výroba ocelového schodiště

Svařenec pro kontejnerový systém

Lžíce pro nakladač

Elektronicky řízený vzorkovač obilovin

Ocelové schodiště Praha | MŠ Satalice

Požární únikové schodiště | Ocelová konstrukce terasy

Vestavby do užitkových vozidel

Výroba a oprava palet pro automobilový průmysl